Členství

Baví vás běhat? Chcete někam patřit a mít co napsat do kolonky “klub”, když se účastníte amatérských závodů? Nechcete platit žádné členské příspěvky? Chcete mít přátele, kteří také běhají jen tak pro radost? Chcete se dozvídat zajímavé informace z prostředí běhu? Pokud jste na jakoukoli z uvedených otázek odpověděli ANO, pak neváhejte a staňte se členy našeho amatérského běžeckého klubu “nejenom třešťských běžců”.

Náš běžecký klub je otevřený pro nové členy bez omezení věku či pohlaví. Jedinou podmínkou je vyplnění formuláře, uvedeného níže (a souhlas se stanovami Klubu, které naleznete na těchto stránkách). Po jeho odeslání vám v několika málo dnech zašleme potvrzení členství na Vámi zadaný mail. Tím se stáváte právoplatným členem našeho běžeckého klubu.

Členem klubu se může stát každý, kdo bydlí v Třešti, ale i mimo Třešť. Členství v klubu není vázáno na trvalý pobyt člena, byť se náš klub jmenuje behzatrest.cz. To se dá ale vyložit i jinak 🙂 Důkazem může být i to, že mezi členy najdete běžce z Třeště, Jihlavy, Pelhřimova atd.

Náš běžecký klub není žádným právním subjektem ani občanským sdružením, byť jsme o tom původně uvažovali a již měli přichystané veškeré potřebné dokumenty pro žádost o založení občanského sdružení. Nakonec jsme se ale rozhodli, že zatím bude stačit čistě volná forma existence, bez jakýchkoli závazků členů a to ani finančních. Tudíž, pokud přemýšlíte, zda budete platit nějaké členské příspěvky, odpověď je, že ne.

 

Základní ideou našeho klubu tedy je, že každý z nás chce někam patřit, zejména při různých závodech.

 

Co může členství v klubu behzatrest.cz nabídnou:
  1. Budete “někam” patřit.
  2. Jezdíme společně na vybrané závody (např. Vokolo Príglu).
  3. Když se domluvíme, vyběhneme společně na běžný trénink.
  4. Budeme ve spojení nejenom prostřednictvím těchto stránek, ale také přes aplikaci (a webové stránky) Runtastic.
  5. Pro zájemce zpřístupníme sdílený sešit v Google Docs, kde se společně porovnáváme v uběhnutých kilometrech v daném měsíci a roce.
  6. A mnoho dalšího 🙂
Rádi budeme za jakékoli vaše nápady a připomínky.
 [si-contact-form form=’4′]