Běh vítězství o putovní pohár starosty města Třešť

Je před námi jedna z pravidelných běžeckých výzev a to Běh vítězství – běh z Jihlavy do Třeště přes Národní přírodní rezervaci Velký Špičák (734 m n.m.). Celková délka trasy je 14,6 km. Start hlavního závodu je z Jihlavy z ulice Telečská v 10:00 hod. Registrace do závodu je přímo na místě startu. Pro “netřešťáky” je zajištěn převoz věcí ze startu i zpět. Letošní ročník je výjimečný hned ze dvou důvodů – jedním je to, že jde o jubilejní 40. ročník tohoto závodu a druhým je to, že za náš klub poběží více členů než v loňském roce.

Pokud se chcete tohoto závodu zúčastnit a zatím nevíte, za jaký klub běžet, staňte se členy našeho týmu 🙂 Bližší informace, jak se stát členem, naleznete zde.

Bližší informace o tomto závodu je možné najít na oficiálních stránkách závodu:

http://www.bezecvysociny.cz/b.v/Z03_BV/trest.titul.htm

Další informace také na plakátu Města Třešť:

 

Interaktivní profil trasy:

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *