The Film Transcend

Nový dokumentární film, který vypráví neuvěřitelný životní příběh běžce jménem Wesley Korir.

thefilmtranscend_head

Transcend je dokument, který sleduje mistra Bostonského Marathonu z roku 2012, (Wesley Korir) a to skrze několik závodů – nejen těch maratónských, ale i “závod” politický – když se ucházel o místo člena v parlamentu v Keni v roce 2012. Tento dokumentární film bude uveden (uvolněn) dne 10.10.2014, a to projekcí v Chicagu v souvislosti s letošním konámím Chicago Marathonu (Marathon se v Chicagu běží 12.10., ale již od 10.10. probíhají doprovodné akce. Více na www.chicagomarathon.com).

Samotný film má zajímavý vývoj. Začalo to pohledem na “víru v úspěch běhu”, filmaři strávili spoustu času natáčením v místech, jako je Keňa a Etiopie, mluvili s mnoha “velkými jmény”, jako např. Haile Gebrselassie, Kenenisa Bekele, Mo Farah, Ryan Hall, Malcolm Gladwell , Korir, a tak dále, ale po čase se Korirův příběh stal víc a víc zajímavější, a nakonec i film přesunul svou pozornost na pouť samotného hlavního protagonisty.

Za 17,99$ bude možné si film stáhnout z oficiálních stránek (odkaz níže) v digitální kvalitě nebo je ještě dražší varianta 22,99$, kdy bude možné si film stáhnout ve formátech Blu-ray + DVD + Digital .

Plakát:

thefilmtranscend

Oficiální filmová upoutávka:

Zajímavé odkazy:

Oficiální webové stránky: www.thefilmtranscend.com

Youtube: https://www.youtube.com/user/thefilmtRANscend

Facebook: https://www.facebook.com/thefilmtranscend

Twitter: https://twitter.com/filmtranscend

Wikipedia: http://en.wikipedia.org/wiki/Wesley_Korir

 

zdroj: http://www.runnersworld.com/general-interest/the-film-transcend

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *