“Vokolo Príglu 2014” – opět úžasný závod

logo vokolo prigluJe 6:30 hodin 11.10.2014 a já se probouzím do sobotního rána. Ano, dnes je v plánu náš oblíbený podzimní závod Triexpert Vokolo Príglu. Pro nás tentokrát již potřetí. Je nutné se nasnídat, i když to není lehké – nervozita nastupuje a žaludek odmítá cokoli přijímat. Polovinu snídaně v podobě vloček s mlékem a půl hrnku čaje nechávám na kuchyňské lince a jdu si překontrolovat věci na závod. Zdá se, že vše potřebné mám zabaleno. Hlavně na něco nezapomenout – vše kontroluji znova. Tak snad je to opravdu vše. Je 7:15 hodin a já se rozjíždím od domu vyzvednout další dva členy našeho běžeckého klubu. Všichni poctivě vyčkávají připraveni před svým domem, a tak lze vyrazit směr Brno.

Continue reading

Jubilejní Běh vítězství Jihlava – Třešť 2014 je za námi

A je hotovo … letošní první závodní výzva našeho klubu včera proběhla za takřka dokonalého počasí (slunečno, 10 stupňů). Výzvu jsme dokončili všichni a většina v lepších časech, než tomu bylo v loňském roce.

Děkujeme všem, kteří nám fandili a i když nám “bedna” pro první tři “třešťáky” utekla jen o jedno místo, vůbec to nevadí a již nyní se těšíme na příští ročník. Ti z nás, kteří běželi poprvé, zaslouží velké uznání 😉

Continue reading

Běh vítězství o putovní pohár starosty města Třešť

Je před námi jedna z pravidelných běžeckých výzev a to Běh vítězství – běh z Jihlavy do Třeště přes Národní přírodní rezervaci Velký Špičák (734 m n.m.). Celková délka trasy je 14,6 km. Start hlavního závodu je z Jihlavy z ulice Telečská v 10:00 hod. Registrace do závodu je přímo na místě startu. Pro “netřešťáky” je zajištěn převoz věcí ze startu i zpět. Letošní ročník je výjimečný hned ze dvou důvodů – jedním je to, že jde o jubilejní 40. ročník tohoto závodu a druhým je to, že za náš klub poběží více členů než v loňském roce.

Continue reading